Як прискорити бездротову зарядку і використовувати її ефективно?

Бездротова зарядка досить неефективна, якщо ви використовуєте її неправильно.

  Хоч би якою крутою і зручною була бездротова зарядка, але вона відносно повільна. Ми говорили про те, наскільки вона неефективна, особливо порівняно з традиційною дротовою зарядкою. Однак останніми роками технологія зробила величезні стрибки - деякі смартфони можуть заряджатися бездротовою мережею до 100% менш ніж за годину. Однак, ви можете скористатися перевагами цих швидкостей тільки в разі правильного використання.

 

  Ваш смартфон повинен підтримувати швидку бездротову зарядку

 

Ваш смартфон не тільки повинен підтримувати бездротову зарядку, він також повинен підтримувати швидку бездротову зарядку, і існують різні максимуми, які можуть підтримувати смартфони. Протягом перших трьох років Apple підтримувала бездротову зарядку на iPhone, максимальна потужність якої залишалася на рівні 7,5 Вт. Однак, починаючи з лінійки iPhone 12, максимальна потужність тепер становить 15 Вт, що вже відповідає багатьом телефонам Android на ринку.

  Однак це далеко не найшвидші характеристики бездротової зарядки, які ви можете знайти. OnePlus 8 Pro підтримує бездротову зарядку потужністю до 30 Вт, у той час як OnePlus 9 Pro - до 50 Вт. Уявіть, що ви переходите від бездротової зарядки iPhone 11 до OnePlus 9 Pro, чи може швидкість компенсувати скарги ваших друзів на?

  Загалом, перевірте технічні характеристики вашого смартфона, щоб дізнатися, яка їхня максимальна підтримка швидкої бездротової зарядки. Цей показник допоможе визначити ваш наступний крок.

 Параметри бездротового зарядного пристрою так само важливі, як і параметри смартфона

 

Тут важливий не тільки максимум телефону, без відповідного бездротового зарядного пристрою ви не зможете реалізувати можливості максимальної швидкості. Наприклад, зарядний пристрій Apple MagSafe підтримує бездротову зарядку потужністю до 15 Вт, але інший бездротовий зарядний пристрій підтримує максимум тільки до 10 Вт. І він чудово підходить для телефонів з максимальною бездротовою зарядкою 10 Вт, але для iPhone 12 і пізніших версій або будь-якого телефону Samsung Galaxy S/Note, випущеного за останні три роки, не буде заряджатися на піку можливостей.

  Ще один приклад - OnePlus, максимальні значення бездротової зарядки якого - 30 Вт і 50 Вт - можливі тільки за умови використання правильних зарядних пристроїв, і OnePlus продає такі бездротові зарядні пристрої потужністю 30 Вт і 50 Вт. Однак, суть у тому, що телефон, який підтримує надшвидке бездротове заряджання, на низькошвидкісному зарядному пристрої, заряджатиметься так само повільно, як і будь-який інший телефон. Переконайтеся, що параметри Вашої бездротової зарядки відповідають максимальним параметрам смартфона.

  Здійснюючи покупки, ви, найімовірніше, побачите низку бездротових зарядних пристроїв, що рекламуються максимальною потужністю 7,5 Вт для всіх iPhone. Це застаріла інформація за ті три роки випуску iPhone, які ми обговорювали вище. Якщо бездротова зарядка може працювати на 15 Вт, але анонсується тільки 7,5 Вт для iPhone, ваш iPhone 12 або новіше повинен з легкістю використовувати ці 15 Вт.

 Не забувайте про блок (адаптер) живлення

  

Дізнавшись про максимальну потужність швидкої зарядки вашого телефона і купивши бездротовий зарядний пристрій, що відповідає цій потужності, було б прикро все зіпсувати, під'єднавши його до неправильного адаптера живлення. Блок, до якого ви підключаєте бездротову зарядку, є не менш важливою частиною цієї головоломки. Без цього ви не зможете досягти своїх максимальних швидкостей.

  Давайте повернемося до прикладу Apple MagSafe: Бездротовий зарядний пристрій Apple дійсно забезпечує бездротову зарядку потужністю до 15 Вт. Однак ця обіцянка працює тільки від рекомендованого адаптера живлення потужністю 20 Вт. По суті, це не обов'язково має бути адаптер живлення Apple, але він має бути потужністю 20 Вт. Ще трохи, і зарядний пристрій MagSafe не зможе розвивати повну швидкість, як було анонсовано.

  Вам потрібно перевірити характеристики вашої бездротової зарядки, щоб переконатися, що вашого адаптера живлення достатньо для підтримки швидкої бездротової зарядки. Не обманюйте себе більш слабким адаптером живлення, який успішно живить бездротовий зарядний пристрій, ви досягнете потрібної швидкості бездротової зарядки тільки в тому разі, якщо у вас є правильний і більш потужний адаптер живлення.

  Як пояснюється в нашому керівництві тут, зазвичай Вам краще перестаратися і "заморочитися" з блоком живлення, ніж використовувати слабкий. Бездротовий зарядний пристрій буде споживати стільки струму, скільки розраховано, тому ви не можете перевантажувати зарядний пристрій або телефон живленням. Щасливої зарядки!

  Підпишіться на нашу розсилку новин!

P.S. Бездротова зарядка завжди була корисною. Головною особливістю бездротової зарядки є зручність, а не оптимізація. Не зрозумійте мене неправильно, я хочу, щоб була швидка зарядка, яку можна витягти з процесу, описаного вище, при цьому причина, по якій у мене вдома є купа недорогих бездротових зарядних пристроїв, особливо настільна версія в моєму офісі, полягає в тому, що я можу заряджати смартфон весь час так само просто, як вимикаю його.