Все про бездротові зарядки

Що таке бездротова зарядка?

  При бездротовій зарядці живлення передається за допомогою електромагнітної індукції. У той час як традиційна зарядка вимагає, щоб потужність проходила через кабель, при індуктивній зарядці пристрій отримує необхідну потужність через електромагнітні поля. Це усуває необхідність в проводах. Все, що вам потрібно-це сертифікований телефон Qi і сертифікована зарядна Qi станція. Це схоже на Вашу електричну зубну щітку: коли вона розряджається, ви поміщаєте її в док-станцію, де йде зарядка по бездротовій мережі.

Як працює бездротова зарядка?

  Бездротова зарядка працює за допомогою чогось, що називається магнітною індукцією. В індуктивних системах зарядки енергія передається між котушками магнітним полем через індуктивний зв'язок. Детальніше про те, як працює бездротова зарядка, читайте тут.

Чому бездротова зарядка так зручна?

  Ви сідаєте за чашку кави і кладете смартфон на стіл. Телефон загоряється і починає заряджатися автоматично - без роз'ємів і кабелів. Просто візьміть свій телефон по дорозі вранці і зарядіть його скрізь, де вам потрібно – вдома, в офісі, в бібліотеці, в поїзді, в машині або в місцевому кафе. По мірі того, як бездротова зарядка стає все більш і більш поширеною, бездротові точки зарядки скоро будуть доступні всюди.

Чи є бездротова зарядка швидше або повільніше, ніж кабельна зарядка?

  Вся справа в силі. Бездротова зарядна система потужністю 5 Вт також може забезпечити до 5 Вт потужності акумулятора вашого телефону. Це схоже на USB-розетку 5V/1A, і тому вона настільки ж швидка, як дротова зарядка. Загалом, це залежить від кількості енергії, що подається на телефон. При кабельній зарядці величина потужності залежить від типу і потужності адаптера в поєднанні з можливостями телефону. Для бездротової зарядки це насправді те ж саме; зарядний пристрій потужністю 15 Вт має можливість заряджати ваш телефон швидше, ніж зарядний пристрій потужністю 5 Вт, але це також залежить від кількості енергії, яку може обробляти ваш телефон.

Що таке швидка бездротова зарядка?

Деякі телефони та бездротові зарядні пристрої підтримують швидку зарядку. При швидкій бездротовій зарядці акумулятор просто заряджається швидше, збільшуючи зарядну потужність. 

Чи безпечна бездротова зарядка?

  Бездротові зарядні системи повинні підкорятися набору правил і норм, пов'язаних з електромагнітними перешкодами (EMI/EMC), іноді також званими "радіоперешкодами", і магнітними полями. Всі продукти QINETIQ відповідають цим правилам і нормам. Отже, чи є бездротове живлення безпечним? Так, були прийняті всі запобіжні заходи, щоб переконатися, що це так.

Мій телефон трохи теплий на дотик після зарядки. Чи варто мені турбуватися?

Ні. Це нормально, що ваш телефон злегка нагрівається при бездротовій зарядці, так що турбуватися нема про що. Всі продукти QINETIQ пройшли відповідні випробування на безпеку. При використанні звичайного зарядного пристрою ви помітите, що зарядний пристрій трохи нагрівається. Те ж саме і з бездротовою зарядкою.

Що станеться, якщо я покладу шматок металу на зарядний пристрій?

  Зарядний пристрій не починає заряджатися. Передавач бездротової зарядної системи може виявити, чи знаходиться шматок металу на його поверхні (виявлення сторонніх предметів). У цьому випадку передавач або взагалі не починає заряджатися, або припиняє зарядку.

Що таке Консорціум бездротового зв'язку?

Консорціум Wireless Power Consortium ( WPC) - це група провідних компаній, які співпрацюють у постійному визначенні, підтримці та розвитку стандарту Qi для бездротової зарядки.

Що таке Qi?

Qi (вимовляється: "чи")-це глобальний стандарт, такий як Bluetooth, NFC, USB і Wi-Fi.

Його назва походить від азіатської філософії і означає 'життєва енергія'; невловимий потік енергії.

Ідея Qi проста: всі пристрої з логотипом Qi будуть сумісні з усіма зарядними пристроями Qi. Немає необхідності в окремих зарядних пристроях або кабелях, а також немає необхідності в адаптерах під час подорожей.

Що таке Qi-сертифікат?

Продукти, що використовують стандарт Qi, повинні бути ретельно протестовані, щоб забезпечити безпеку, сумісність і енергоефективність. Тільки продукти, які пройшли ці незалежні лабораторні випробування, можуть використовувати логотип Qi і вважаються "сертифікованими Qi".

Чи є бездротові зарядні пристрої на нашому сайті сертифікованими Qi?

Так, в асортименті представленому на сайті QINETIQ є сертифіковані бездротові зарядні пристрої за стандартом Qi.

Чи небезпечно використовувати бездротовий зарядний пристрій, який не сертифікований Qi?

Можливо, тому що Бездротові зарядні пристрої повинні дотримуватися кількох заходів безпеки.

Бездротові зарядні пристрої, не сертифіковані Qi, можливо, не реалізували всі обов'язкові і необхідні функції безпеки. Таким чином, вони можуть нагрітися і пошкодити телефони або інші продукти, поміщені на зарядний пристрій. Наприклад, металева монета може, якщо виявлення металевих предметів не працює належним чином, сильно нагрітися і навіть викликати опік шкіри.

Чи сумісний Мій пристрій і чи має Мій телефон вбудовану сумісність з Qi?

Дізнайтеся, чи сумісний ваш смартфон зі стандартом Qi, переглянувши наш список всіх телефонів з бездротовою зарядкою.

Чи можу я бездротово заряджати телефон, який не підтримує бездротову зарядку?

Для бездротової зарядки телефону, що не має бездротової зарядки, вам знадобиться ресівер/адаптер для телефону, що підтримує бездротову зарядку. Прикріпіть ресівер для телефону Qi wireless charging, і бездротова зарядка буде підключена для вашого телефону.

Чи працює бездротова зарядка з Apple iPhone?

ТАК.

IPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone Xs, iPhone XS Max і iPhone Xr, iPhone 11, iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max можна заряджати по бездротовій мережі відповідно до стандарту Qi. Більш ранні моделі Apple iPhone не підтримують бездротову зарядку. Для можливості реалізації бездротової зарядки на даних моделях необхідно використання ресиверів, які дозволяють заряджати пристрої iOS за допомогою технології бездротової зарядки Qi. Дізнайтеся, чи сумісний ваш Apple iPhone зі стандартом Qi, переглянувши всі телефони з бездротовою зарядкою.

Чи працює бездротова зарядка з пристроями Samsung?

ТАК.

Samsung S20, samsung S10, samsung Note 10, Samsung Note 20, Samsung S9, Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S7 і Samsung Galaxy S6 series, Samsung Galaxy Note 5 і Samsung Gear S Smartwatch series-всі вони сертифіковані Qi. Для моделей Samsung, які не мають інтегрованої технології Qi, необхідне використання ресиверів. Дізнайтеся, чи сумісний ваш пристрій Samsung зі стандартом Qi, переглянувши всі телефони з бездротовою зарядкою.

Як я повинен поставити свій телефон на зарядний пристрій?

 Помістіть телефон лицьовою стороною вгору на бездротовий зарядний пристрій. Для оптимальної продуктивності переконайтеся, що він розташований в середині зарядного пристрою.

Чи можу я заряджати кілька пристроїв одночасно на одному бездротовому зарядному пристрої?

Так, на сайті QINETIQ представлені Бездротові зарядні пристрої як для індивідуального, так і для спільного використання (подвійні Зарядні пристрої). Залежно від моделі ви можете бездротово заряджати один або два телефони одночасно, помістивши їх поруч один з одним на подвійну зарядну майданчик.

Як я дізнаюся, що мій пристрій заряджається?

Якщо пристрій заряджається, на екрані пристрою з'явиться символ зарядки. Деякі Бездротові зарядні пристрої мають світлодіодне підсвічування, яке також вказує на те, що ваш телефон заряджається.

Чи можу я залишити не знімати чохол смартфона під час зарядки?

  Так, вам не потрібно знімати чохол перед зарядкою. Всі бездротові зарядні пристрої на нашому сайті QINETIQ працюють з більшістю легких корпусів. Просто щоб бути впевненим, рекомендується зняти Чохли для телефонів з металевою підкладкою перед зарядкою.

Коли я розміщую свій пристрій на зарядний пристрій, Зарядка не починається. Що я можу зробити?

Перш за все, будь ласка, переконайтеся, що пристрій, який ви використовуєте, підтримує бездротову зарядку Qi. Ви можете знайти цю інформацію на сайті виробника в розділі Технічні характеристики пристрою або ви можете поглянути на цей список з усіма телефонами з бездротовою зарядкою і цей список з усіма навушниками з бездротовою зарядкою. Якщо ваш пристрій не підтримує бездротову зарядку Qi, це пояснює, чому зарядка не працює. Є сумніви? Не соромтеся звертатися до нас

Мій бездротовий зарядний пристрій не працює належним чином, що мені робити?

Якщо ваш бездротовий зарядний пристрій не працює належним чином, будь ласка, перевірте залишилися часті питання і керівництво користувача, що додається до продукту. Тут ви можете знайти відповідь на проблему. Якщо це не допоможе, ви можете звернутися в магазин, в якому було куплено зарядний пристрій для подальшої підтримки, або ви можете зв'язатися з нами.

Що означає миготливий світлодіодний індикатор на моєму бездротовому зарядному пристрої?

  Зазвичай миготливий / червоний світлодіод вказує на те, що активований один з внутрішніх механізмів безпеки, таких як виявлення сторонніх предметів. FOD-це вбудований запобіжний механізм, який автоматично припиняє зарядку, якщо є перешкоди, викликані стороннім предметом, таким як метал (наприклад, монети, скріпки, банківські картки). Якщо це стосується, будь ласка, спробуйте зняти футляр для телефону або будь-який інший аксесуар (наприклад, розетку pop, магніт тощо) перед зарядкою, щоб побачити, чи це вирішує проблему, з якою ви зіткнулися.

Чому мій Apple iPhone перестає заряджатися до того, як він досягне 100%?

iOS 13 поставляється з функцією" оптимізованої зарядки акумулятора", яка була розроблена для збільшення терміну служби батареї. Програмне забезпечення використовує машинне навчання, щоб відстежувати ваші звички зарядки і чекає, щоб закінчити зарядку після 80%. Хоча оптимізована зарядка акумулятора може бути корисною, вона має недоліки, пов'язані з тим, що ваша батарея повністю заряджена на вимогу. Таким чином, відключивши цю настройку, проблема може бути вирішена. Для цього перейдіть в розділ "Налаштування" → "Батарея" → "здоров'я батареї" → "оптимізована зарядка батареї" і вимкніть цю функцію.

Я ЧУВ, ЩО БЕЗДРОТОВА ЗАРЯДКА МОЖЕ ПОШКОДИТИ БАТАРЕЮ ТЕЛЕФОНУ. ЦЕ ПРАВДА?

  Ємність літієвої батареї зазвичай зменшується зі збільшенням числа циклів. Існує ряд факторів, які можуть зменшити загальний час автономної роботи, включаючи цикли зарядки. Однак, згідно з публічними дослідженнями, термін служби акумулятора фактично збільшується в 4 рази, коли глибина розряду – або кількість, яку батарея розряджається – обмежується 50%, а не 100%. Іншими словами, постійно поповнюючи батарею телефону протягом дня, як ви могли б зробити з бездротовою зарядкою Qi, і не дозволяючи батареї телефону опускатися нижче 50%, ви дійсно можете збільшити термін служби вашої батареї.