Найчастіше після того, як споживачі вперше використовують бездротову зарядку Qi, можна почути: "Це ж так просто", або "Як я обходився без бездротової зарядки раніше?". Більшість людей не можуть оцінити всі переваги бездротової зарядки доти, доки не почнуть використовувати її у своєму повсякденному житті.

З вами коли-небудь таке було?

 

   

Коли у вас є бездротові зарядні пристрої Qi біля ліжка, в автомобілі, на роботі або в дорозі, ви можете завжди бути впевненими в тому, що ваша батарея не сяде в найбільш невідповідний момент. Більшість користувачів бездротової зарядки помічають, що це настільки зручно: замість того, щоб просто покласти свій телефон на стіл або автомобільну консоль, коли не користуєшся гаджетом, можна класти його на зарядний пристрій Qi. Якщо потрібно використовувати телефон, можна просто взяти його. Повна відсутність заплутаних дротів, і стабільний рівень заряду.

Танцюй і заряджай!

Можливо, ви чули про те, що бездротова зарядка вбудована в багато телефонів, наприклад, нові iPhone або Samsung. Але для вас може виявитися новиною, що бездротові пристрої Qi вже встановлені в тисячах загальнодоступних місць у всьому світі, причому з кожним днем їх кількість збільшується. Бездротові зарядні станції можна виявити в готелях, аеропортах, залах відпочинку, ресторанах, кафе, підприємствах, стадіонах та інших громадських місцях. Ви навіть можете знайти бездротову зарядку, встановлену в більш ніж 80 автомобільних моделях: від Mercedes-Benz до Toyota або Ford.
Тепер, коли Apple вбудовує бездротову зарядку Qi у свої нові моделі, кількість місць, що пропонують зарядитися бездротовим способом, зростатиме. Уже незабаром, не доведеться возитися з переносними шнурами, намагаючись знайти розетку, або турбуватися про залишок заряду батареї.
Багато бездротових зарядних пристроїв та аксесуарів легко доступні сьогодні - з повним каталогом ви можете ознайомитися в нашому магазині.